מי אנחנו

אלון המר

אב למיה ושני הכלבים אוליבר ושוקו. לאחר שחרורו מצה״ל כסרן בצנחנים, החל במלאכת ההוראה, במקביל להגשמת חלומו ומעבר לחול לצורך לימודי רפואה וטרינרית. בעל 10 שנות נסיון בהוראה פרטית וממסדית במספר מקצועות, בעל תעודות הוראה מקצועיות ונסיון במוסדות חינוך שונים בישראל ובעולם. משמש כיועץ פדגוגי בחברת סטארט אפ המפתחת תוכנות ללימוד אנגלית. אוהב לבלות את זמנו הפנוי בטיולים בחיק הטבע עם המשפחה או רביצה על הספה מול סדרה אהובה.

החזון שלנו

הנגשת השיעורים הפרטיים וקורסי ההכנה למבחנים לכלל האוכלוסייה, תוך למידה משמעותית וחווייתית, ללא התפשרות על מקצועיות והישגיות.

המורים שלנו

ליאור דגן

מורה ללשון ומתמטיקה. מומחה לאסטרטגיות למידה והתמודדות מיטבית עם לקויות למידה שונות. עובד בשיטה שפיתח בהסתמך על מחקר שערך באוניברסיטת חיפה. בעל ניסיון רב עם ילדים ומבוגרים באופן פרטי.

נינה

שמי נינה, אני בוגרת תואר מדעי המחשב מאוניברסיטת בן גוריון. מכיוון שאני מקדישה לא מעט מזמני ללימוד עצמי בתחומים שמעניינים אותי, ראיתי לנכון לקחת את הידע שצברתי ולהעביר אותו הלאה אליכם. אם תרצו להעמיק את הידע שלכם במקצועות התכנות, אשמח ואהנה לעבוד יחד איתכם כדי שתצאו מרוצים ומושכלים, בין אם מדובר במסגרת בית ספר, אוניברסיטה או לפנאי והעשרה. יש לי ניסיון רב בלימוד קבוצות ויחידים אבל מה שחשוב באמת זה הקשר האישי והעניין שיווצר אצלכם במהלך הלמידה ויהפוך את כל התהליך למסע מרתק.

נועה

בעלת ניסיון עשיר בהוראה פרטית במתמטיקה, כולל תלמידים בבי"ס יסודי, חטיבה, הכנה לבגרויות ומבוגרים. בעלת תואר שני (בהצטיינות) בתולדות האמנות מטעם מכון הקורטולד (לונדון). סיימה בהצטיינות תואר ראשון במתמטיקה ובתולדות האמנות באוניברסיטה העברית. בנוסף, עיצבה משחקים מתמטיים ב"עשר אצבעות".

נועה

מלמדת ערבית, מתמטיקה לשון ואזרחות. הדריכה בפרויקט משותף לעומתת וראיטי וחברת Big Data, לפיתוח אפליקציית אונליין לילדים בעלי צרכים מיוחדים וכן הדריכה בתכנית אלברט"ו למחוננים מתמטיקה ופיזיקה. בנוסף, סיימה תכנית חוקרים צעירים במכון ויצמן. נועה היא זוכת אות הוקרה לפעיל המצטיין במחוז ירושלים, מטעם משרד החינוך.

שרון

מלמדת ביולוגיה וכימיה. לקראת סיום לימודי רפואה בפולין. סיימה בהצטיינות תואר ראשון במדעי התזונה במכללה האקדמית תל-חי. הייתה מדריכת חינוך ובריאות ב"פמי פרימיום".

אור

מלמדת אנגלית, לשון והיסטוריה. סטודנטית לתואר שני בפסיכולוגיה קלינית של הילד באוניברסיטת בר-אילן. סיימה תואר ראשון בפסיכולוגיה וחינוך, מטעם האוניברסיטה העברית בירושלים. בעלת ניסיון רב בהוראה פרטית. בנוסף, שמשה כמדריכה ב'מרכז חירום שוסטרמן לילדים ומשפחותיהם וכן כעוזרת מחקר במעמדה להתפתחות חברתית באוניברסיטה העברית.

אביב

אני מלמד כבר כמעט עשר שנים, בשיעורים פרטיים, מרתונים להכנה למבחנים, ובהרצאות פרונטליות באוניברסיטה פתוחה ובמכללת הדסה. השפה המתמטית שנלמדת בקורסים האקדמאיים לא תמיד קלה ואני מנסה להרגיש את הצרכים של התלמיד ולהסביר את הקשיים בבהירות ובגובה העיניים. בעל תואר שני במתמטיקה.

אריאל

מלמד ביולוגיה וכימיה. לקראת סיום לימודי רפואה בפולין. בעל תואר B.SC במדעי החיים מטעם אוניברסיטת בן-גוריון. ניסיון רב בהדרכת קבוצות ילדים ונוער בעברית ובאנגלית.

איל

מורה למדעי המחשב. בעל תואר ראשון בטכנולוגיות מערכות למידה מטעם H.I.T בחולון, ותואר שני בהוראה מטעם מכללת סמינר הקיבוצים. לאיל ניסיון רב בהוראה פרטנית וקבוצות. הוא לימד מדעי המחשב במספר בתי-ספר בארץ וכיום משמש כמורה למדעי המחשב/הנדסת תוכנה וכן מחנך בתיכון בליך ברמת גן.