חדשות

עדכוני מוח

● בראש השנה מוח פותח את שעריו (הוירטואלים) !!
בואו הצטרפו ותהנו ממורים איכותיים ופלטפורמת הוראה מתקדמת מבלי לצאת מהבית.

חדשות

● משרד החינוך החליט לאסור על בתי הספר היסודיים להעניש תלמידים שלא יכינו שיעורי בית, וממליץ שבשעות אחר הצהריים ילדים יקראו או ישחקו במשחקים חוויתיים במקום להכין שיעורים.
המומחים וההורים מברכים על ההחלטה. פסיכולוגית קלינית: "היוזמה היא התחלה של חשיבה נכונה על הצרכים האמיתיים של הילדים"

היתרונות בשיעורים אונליין

 למידה אונליין, בין אם בשיעורים פרטיים, בקבוצות קטנות או כלימודים מתקדמים, הפכה בשנים האחרונות לנפוצה יותר ויותר. מיליוני תלמידים ברחבי העולם בוחרים בשיטת לימודים זו, בשל יתרונותיה הרבים.

 

יתרונותיהם של שיעורים פרטיים או בקבוצות דרך האינטרנט הם רבים. מעבר לנוחות הברורה שבלמידה מהבית, צורת למידה זו מאפשרת למעשה להתאים תכנית לימודים גמישה יותר ומותאמת יותר לצורכי התלמיד. זאת ועוד, הורדת המחסום הגיאוגרפי מאפשרת לתלמידים ללמוד עם המורים האיכותיים ביותר, גם אם אינם נמצאים בקרבת מקום מגוריהם.

 

מחקרים מראים כי שיעורים המבוצעים אונליין עוזרים לתלמידים להיפתח ולהשתתף בשיעורים במידה גבוהה יותר. זאת ועוד, במקרים רבים, רמת הריכוז נשארת גבוהה יותר לאורך השיעור. עבור ילדים, מדובר ביתרון גדול ומשמעותי. בין אם נרצה או לוא, הילדים כיום הם טכנולוגיים הרבה יותר מהדורות הקודמים והולכים ונהיים “מחוברים” מגילאים צעירים יותר ויותר. למידה בצורה אינטראקטיבית, מאפשרת להם להיות קשובים יותר לאורך השיעור. אופן העברת השיעור מאפשרת מעבר מהיר בין תכנים ושילוב של עזרים נוספים, כגון סרטונים ומשחקים, אשר אינם באים ליידי ביטוי בשיעורים הקונבציאונליים.

 

שיטת לימוד חדשנית זו מתאימה הן למבוגרים והן לילדים ומבטיחה למעשה למידה שהיא גם חווייתית וגם משמעותית. התלמידים משתלבים בשיעור באופן פעיל ושומרים על ריכוז גבוה לכל אורכו.

רוצים לקרוא עוד בנושא?

 

Norman, S. (2016) 5 Advantages of Online Learning: Education Without Leaving Home. eLearning Industry [online]. Retrieved from: https://goo.gl/jzzyUV

8OEDb (2012) 10 Advantages to Taking Online Classes. Open Education Database [online]. Retrieved from: https://goo.gl/aRZTRF